Strona główna | SmartGuide

Technologia Smart. Bezpieczna turystyka po Covid

Technologia Smart. Bezpieczna turystyka po Covid

Ruch w turystyce międzynarodowej spadł aż o 60% z powodu COVID-19. Jak włączyć restart?

Ludzie wciąż chcą podróżować, są teraz jednak znacznie bardziej ostrożni. Turyści nie chcą już kotłować się w grupach wycieczkowych ani korzystać z niehigienicznego przewodnika audio, podczas gdy tradycyjne czytanie psuje doświadczanie magii miejsca.

SmartGuide obsługuje wielu partnerów i dzięki inteligentnej technologii, pomaga restartować branżę turystyczną w 400 miejscach na całym świecie. Aplikacja SmartGuide, która zamienia telefon turysty w bezpieczny i wygodny osobisty przewodnik, została wyróżniona przez Komisję Europejską nagrodą Seal of Excellence in the COVID-19 Response jako doskonałą odpowiedź jak zwalczać skutki COVID-19.

SmartGuide tworzony jest przez zespół specjalistów w zakresie turystyki, absolwentów Harvardu i pasjonatów podróży. Połączenie pasji, wiedzy i potrzeby działania zaowocowało projektem Smart Restart, którego celem jest pomoc turystyce w odbudowie i bezpiecznym rozwoju.

Pracujemy z destynacjami, pełną gamą atrakcji turystycznych, firmami transportowymi, organizatorami wycieczek, a nawet całymi krajami.

Chętnie podzielimy się z Tobą sposobami jak dotychczas pomogliśmy mądrze zrestartować branżę turystyczną i jak możemy pomóc w tym Tobie.

Zamów demo


Potrzebujesz więcej informacji?

Dowiedz się więcej


Seal of Excellence in Covid-19 response