Úvod | SmartGuide

Smart Restart

Restartujme turismus bezpečně díky chytré technologii

Mezinárodní cestovní ruch klesl v reakci na COVID-19 o 60%. Jak ho tedy znovu nastartovat?

Lidé stále chtějí cestovat, ale jsou nyní opatrnější. Turisté se už nechtějí mísit v davu na skupinových prohlídkách nebo používat nehygienické audio přístroje, které někdo jiný před chvílí držel blízko obličeje.

SmartGuide podporuje rozličné partnery a díky chytré technologii pomáhá restartovat cestovní ruch ve 400 destinacích po celém světě. Aplikace SmartGuide, která mění cestovatelův telefon na bezpečného a pohodlného osobního průvodce, byla Evropskou komisí oceněna Seal of Excellence in the COVID-19.

SmartGuide byl vytvořen týmem odborníků cestovního ruchu, absolventů Harvardu a nadšených cestovatelů. Kombinace vášně, znalostí a potřeby jednat vedla k projektu Smart Restart, jehož cílem je pomoci cestovnímu ruchu zotavit se a bezpečně růst.

Pracujeme s destinacemi cestovního ruchu, s širokou řadou atrakcí, dopravními společnostmi, touroperátory a dokonce i celými zeměmi. Jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o to, jak jsme jim pomohli s chytrou obnovou cestovního ruchu a tu samou možnost nabízíme i vám.

Pokud vám tato nabídka zní dobře tak se můžete zapojit právě teď zde. My vám na oplátku poskytneme cenné tipy, jak začít s chytrou obnovou cestovního ruchu.

Zapojit se


Seal of Excellence in Covid-19 response